فرآیند کنترل کیفیت

فرآیند کنترل کیفیت

فرآیند کنترل کیفیت ورق فومیزه پی وی سی

در یونیفوم ورق‌های فومیزه پی‌‌وی‌سی ساده و طرح‌دار با ضخامت‌های مختلف برای کاربردهای گوناگون و متنوعی تولید می‌گردند. در جریان تولید، مجموعه محصولات فوق و در جهت تأمین افزایش میزان رضایت‌مندی مشتریان و افزایش مستمر سطح کیفیت محصولات در آزمایشگاه کنترل کیفیت، تحت کنترل دقیق قرار ‌می‌گیرند. و تمام محصولات تحت نظارت و کنترل کیفیت دقیق تولید می‌گردند.

در فرآیند تولید، خواص مکانیکی محصولات شامل دانسیته، میزان جذب آب، دمای تغییر فرم حرارتی، اشتعال‌پذیری، تنش در نقطه شکست، ازدیاد طول اسمی در نقطه شکست، مدول خمشی، مقاومت در برابر ضربه (Charpy) و سختی سطح (Shore D) با پارامترهای مشخصی کنترل می‌گردند. همچنین عمده محصولات تحت فرآیندهای مختلف شکل دادن و برش قرار می‌گیرند تا از میزان کیفیت ابزارپذیری و کاربری آن اطمینان حاصل کنیم. بعد از این مراحل محصول نهایی نیز در زمان تولید توسط کارشناسان کنترل کیفی مستقر در خط تولید، از نظر کیفیت سطح و نبودن زبری و سایه و مشکلات رنگی، ضخامت در تمامی ابعاد، میزان اختلاف طول، عرض و قطر و همچنین وجود تاب طولی و عرضی چک می‌شوند. همچنین با توجه به شرایط حاد و ویژه‌ای که اکثر این محصولات در فرآیند تولید با آن مواجه می‌شوند لازم است این محصولات واجد مجموعه‌ای از ویژگی‌ها باشند تا درجه کیفی نهایی ورق مشخص شده و به کمک لیبل الضاقی بر روی ورق دسته بندی شود.در ادامه بخوانید: درجه‌های کیفی مختلف ورق فومیزه PVC

در نهایت ورق‌های فومیزه پی‌وی‌سی با توجه به مجموعه ویژگی‌های ذکر شده با کنترل کیفی نهایی، به درجه‌های کیفی مختلف شامل +A (درجه ممتاز)، A (درجه یک)، C (درجه یک و نیم) و درجه 2 جداسازی گردیده و با توجه به ضخامت ورق‌ها در پالت‌های 25 تا 100 عددی با توجه به سفارش مشتری بسته بندی می‌گردد.


برای اطلاع از قیمت، مشاوره و خرید ورق فومیزه پی وی سی با واحد فروش یونیفوم با شماره 02142407000 (10 خط) تماس بگیرید.
مطالب مرتبط

5 نکته کلیدی در تشخیص ورق فومیزه با کیفیت


برچسب‌ها

ارسال کننده محتوا