ویژگی‌های آنتی باکتریال و ضد آبی ورق فومیزه پی وی سی و همچنین برخورداری از طرح‌های متنوع دو بعدی و سه بعدی در جهت زیبا سازی، این محصول را به ماده اولیه مناسبی جهت استفاده در استخرها تبدیل کرده‌است.

ورق فومیزه پی وی سی جایگزین مناسبی برای چوب‌های صنعتی و طبیعی هستند. این ورق‌ها نه تنها در مناطقی با رطوبت زیاد مانند آشپزخانه، حمام، لاکرهای استخر و باشگاه‌ها، پارتیشن‌های عمومی و سقف قابل استفاده هستند؛ بلکه در مبلمان اداری و منزل نیز کاربرد دارند.

امروزه با تمایل افراد بیشتری به طراحی فضای داخلی سرویس بهداشتی و حمام استفاده از مواد و متریالی که ضد آب، ضد قارچ و کپک باشند و از دوام و طول عمر مناسبی برخوردار باشند تا در مصرف و جایگزینی در زمان و هزینه صرفه جویی شود؛ جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است.

مزایای استفاده از کمد یا کابینت ساخته شده از ورق فومیزه پی وی سی

یکی از نکات مهم در استخرها، مسئله‌ی بهداشت است. در نتیجه در انتخاب مواد اولیه به کاربرده شده در استخرها توجه خاصی باید کرد.

نگهداری از کمدهای پی وی سی نسبت به نمونه‌های ساخته شده از فلز یا مصنوعات چوبی بسیار ساده است. همچنین شیوه طراحی و پیاده سازی کمد و یا کابینت پی وی سی به دلیل ویژگی‌های ابزار پذیری و عدم محدودیت در طرح و اندازه به محبوبیت این ورق‌ها افزوده است.

ورق فومیزه پی‌وی‌سی از انتقال رطوبت از طریق osmosis جلوگیری می‌کنند و همچنین تاثیر زیادی در افزایش سرعت اجرای پروژه‌ها و همچنین کاهش هزینه‌ها دارد. از طرفی ورق‌های پی وی سی بسیار مقام هستند و برای ساخت کمد های منزل نیز استفاده می‌شوند که علاوه بر مقاومت و استحکام بالا، پی‌وی‌سی با طرح‌های برجسته امباس و روکش‌های متنوع، زیبایی حیرت‌انگیزی نیز به محیط می‌بخشد. این محصولات که در طیف وسیعی از رنگ تولید می‌شوند را می‌توان با توجه به دکوراسیون داخلی مورد نظر مورد استفاده قرار داد.

به طور کلی می‌توان گفت طول عمر بالای ورق‌های فومیزه پی وی سی و مقاومت بالای آن در برابر دما، رطوبت، ضربه، خش و مواد اسیدی موجب محبوبیت آن در سال های اخیر در نزد مشتریان شده است. از طرفی زیبایی طرح‌ها و رنگ و روکش منحصر به فرد ورق‌های پی وی سی نیز باعث تقویت این موضوع شده است.


برچسب‌ها


ارسال پیام