کابینت روشویی پی‌وی‌سی

سرویس بهداشتی یکی از قسمت‌های مهم هر ساختمان است که در عین کوچکی و سادگی نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون خانه یا محل کار دارد. این جز کوچک اما مهم خانه را می‌توان با قفسه‌ها و کمدها و ترکیب‌های مختلف به صورت بسیار زیبایی دکور کرد تا در عین زیبایی کاربردی هم باشد. معمولا به دلیل کمبود فضا و همچنین تناوب استفاده از این محل، باید در انتخاب نوع وسایل مورد استفاده و طرح و مدل آنها دقت کرد.

مدل‌های مدرن و امروزی کابینت حمام و سرویس بهداشتی عمدتا چند کاربره هستند یعنی علاوه بر کابینت، سینک روشویی و آینه را نیز شامل می‌شوند که دکوراسیونی یکپارچه و هماهنگ در حمام و سرویس بهداشتی را به وجود می‌آورند. از طرفی کابینت روشویی محافظ زیبایی بصری در مقابل لوله‌های فاضلاب نیز هست و آن‌ها را با زیبایی و ظرافت می‌پوشاند.

قفسه‌ها و درب‌های کابینت سبب ایجاد یک پوشش مناسب برای جلوگیری از نفوذ آلودگی‌ها بر روی وسایل شخصی می‌گردد. همچنین استفاده از آینه‌هایی عموماً بزرگ و طرح‌دار همراه با سینک روشویی هم می‌تواند استفاده کردن از این مجموعه کاربردی را بسیار با ارزش‌تر کند. طرح‌ها و رنگ‌های مختلف کابین روشویی برای هر سلیقه و کاربردی وجود دارد و تنوع این طرح‌ها با استفاده از ورق‌های فومیزه روکش‌دار بیشتر هم می‌شود.

کیفیت کابین روشویی تا حد زیادی به جنس آن بستگی دارد. ورق پی وی سی بهترین متریال برای ساخت کابینت روشویی است. جذب رطوبت و بخار در PVC بسیار پایین است. این عامل باعث می‌شود کابینت پی‌وی‌سی دچار فرسودگی نشود و سال‌ها دوام داشته باشد. از طرفی این ماده ذاتا آب گریز است. به همین دلیل نظافت و نگهداری از آن هم به سادگی انجام می‌شود. از نظر ظاهری، PVC سطح کاملا یک‌دست و شکیلی دارد. تمام این ویژگی‌ها در کنار قیمت مناسب، باعث شده پی وی سی مورد توجه طراحان و خریداران قرار بگیرد.


برچسب‌ها

ارسال کننده محتوا


ارسال پیام