شلف پی‌وی‌سی حمام و سرویس بهداشتی

باکس، شلف یا قفسه سرویس بهداشتی از سری اکسسوری‌های بسیار مهم و کاربردی برای حمام و سرویس بهداشتی هر خانه‌ای است که در واقع عملکرد کلیدی و اصلی آن، حفاظت و نگهداری از وسایل و ملزومات حمام، نظم دادن به فضای داخلی سرویس‌های بهداشتی و زیبا و تمیز جلوه دادن آن‌ها است. همچنین علاوه بر مرتب کردن وسایل داخل سرویس‌ها، موجب دسترسی آسان و سریع به وسایل مورد نیاز می‌شود.

استفاده از شلف در این فضا، یکی از روش‌های خلاقانه برای افزایش جذابیت به دکوراسیون سرویس بهداشتی است که به سازماندهی حمام و سرویس بهداشتی شما کمک شایانی خواهد کرد. این شلف‌ها می‌توانند از جنس پی‌وی‌سی، ام‌دی‌اف، فلز و یا شیشه ساخته شوند.

جنس این محصولات همانند دیگر محصولات مناسب برای سرویس‌های بهداشتی و حمام باید به گونه‌ای باشد که در برابر آب و رطوبت مقاوم بوده و به راحتی دچار تغییر رنگ و فرسایش نشوند. چنین محصولاتی معمولاً از جنس ورق‌های فومیزه پی‌وی‌سی هستند زیرا برای فضاهای نمناک مناسب بوده و در اثر مجاورت مداوم با آب و رطوبت، خراب نمی‌شوند، لکه نمی‌گیرند و کپک نمی‌زنند.

از طرفی ورق فومیزه پی‌وی‌سی به راحتی برش خورده و به شکل و طرح دلخواه به شکل شلف‌های دیواری یا زمینی قابل پیاده‌سازی است. همچنین تنوع رنگ و طرح‌آن می‌تواند تاثیر بسزایی در زیبایی محیط داشته باشد.


برچسب‌ها

ارسال کننده محتوا


ارسال پیام