درباره یونیفـوم :

شرکت رویان سرو آذین با نام تجاری یونیفوم یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی ویسپار است که در سال 1394 با هدف تولید ورق‌های پلیمری و تأمـین بخشی از نیاز وارداتی بازار به ورق‌های فــومیزه پی‌وی‌سی پای در عرصه تولید نهاد. این مجموعه با بهره‌گیری از متخصصین و با هدف تلفیق علم و فناوری اقدام به ارائه محصـولاتی با کیفیت نمود. یونیفوم همواره می­‌کوشد با به کارگیری دانش تخصصی نه تنها کیفیت محصولات خود را ارتقاء دهد بلکه محصولاتی با قیمت رقابتی روانه بازار کند.

با توجه به اهمیت تدوین طرح توسعه پایدار و متناسب با نیازهای بازار، افزایش خطوط تولید ورق فومیزه پی‌وی‌سی خام و همچنین راه‌اندازی خطوط تولید ورق‌های فومیزه پی‌وی‌سی طرح‌دار (امباس) و روکش‌دار به عنوان طرح‌های توسعه شرکت در دستور کار قرار گرفته‌اند. با اجرای این طرح‌ها، یونیفوم، علاوه بر تامین بخشی از نیاز مشتریان در زمینه تنوع محصول و کیفیت مناسب، خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ورق‌های فومیزه پی‌وی‌سی در سطح کشور مطرح می‌‌کند.

مجموعه یونیفوم با تکیه بر کارکنان با انگیزه و نوآور خود با هدف رشد پایدار، رهبری بازار، ایجاد برند قابل اعتماد و تعهد به ارزش‌های اخلاقی و مسئولیت‌های اجتماعی پای در عرصه تولید نهاده است. برای اینکه جامعه، این شرکت را به‌عنوان شرکتی معتبر، پویا، کارآفرین و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی بشناسد از هیچ کوششی فروگذار نخواهد نمود.


درباره ماگروه صنعتی ویسپار

درباره گروه صنعتی ویسپار:

گروه صنعتی ویسپار با هدف ساختن زمینی سبز و پربار و در راستای بهینه‌سازی خلاقانه مصرف آب، فعالیت خود را در سال 1386 در حوزه آبیاری آغاز کرد. این مجموعه به پشتوانه بیش از پانزده سال تجربه و تخصص در صنعت آبیاری، به تولید لوله، اتصالات و شیرآلات پلیمری در حوزه‌های تخصصی دیگری مانند نفت و پتروشیمی، صنایع فلزی، تاسیسات استخر، سونا و جکوزی و همچنین آب ‌شیرین‌کن پرداخته است.

گرچه گروه صنعتی ویسپار مدت زمان نسبتا کوتاهی را از زمان تاسیس پشت سر گذاشته است، اما با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و باانگیزه، در کنار به‌کارگیری تکنولوژی‌های روز دنیا توانسته است در صنایع دیگری نیز، جایگاه مناسبی را به‌دست آورد.


معرفی سایر زیرمجموعه‌های گروه صنعتی ویسپار

درباره ما ویسپار: تولیدکننده انواع شیرآلات، لوله و اتصالات پلیمری

درباره ما مک‌تپ: بازوی توسعه کسب‌ وکار گروه صنعتی ویسپار

درباره ما کومودو: تولیدکننده ابزارآلات برش و سایش

درباره ما آتمن: ارائه‌دهنده راه‌کارهای مهندسی در حوزه پلیمر و تامین مواد اولیه پلیمری

درباره ما مدیترین کراون: فعال در حوزه بازرگانی بین‌الملل در کشور سوریه

درباره ما یونیورسیل: تولید مواد اولیه صنعت تایر و لاستیکبرچسب‌ها


ارسال پیام