درباره گروه صنعتی پایا:

گرچه گروه صنعتی پایا مدت زمان نسبتا کوتاهی را از زمان تاسیس (1386) پشت سر گذاشته، اما با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و باانگیزه در کنار بکارگیری تکنولوژی‌های روز دنیا توانسته است به سرعت جایگاه مناسبی را در بازارهای هدف خود به‌دست آورد. تجهیزات آبیاری تحت برند ویسپار و ورق‌های فومیزه پی‌وی‌سی با برند یونیفوم در شرکت‌های زیر مجموعه گروه پایا ازجمله شناخته شده‌ترین محصولات این گروه صنعتی است.

آنچه گروه پایا را از دیگر رقبای خود متمایز می‌کند، مسیری است که در آن قدم برداشته و جایگاهی است که برای رسیدن به آن تلاش می‌کند. چشم‌انداز این گروه صنعتی ایجاد زمینی سبز برای فرزندانمان می‌باشد که در کنار تأمین نیازهای مشتری، حفظ محیط زیست، سودآوری و تضمین رضایت همکاران سعی در دست‌یابی به این مهم را دارد.


درباره ما

درباره ما:

شرکت رویان سرو آذین با نام تجاری یونیفوم یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی پایا است که در سال 1394 با هدف تولید ورق‌های پلیمری و تأمـین بخشی از نیاز وارداتی بازار به ورق‌های فــومیزه پی‌وی‌سی پای در عرصه تولید نهاد. این مجموعه با بهره‌گیری از متخصصین و با هدف تلفیق علم و فناوری اقدام به ارائه محصولاتی با کیفیت نمود. یونیفوم همواره می­‌کوشد با به کارگیری دانش تخصصی نه تنها کیفیت محصولات خود را ارتقاء دهد بلکه محصولاتی با قیمت رقابتی روانه بازار کند.

با توجه به اهمیت تدوین طرح توسعه پایدار و متناسب با نیازهای بازار، افزایش خطوط تولید ورق فومیزه پی‌وی‌سی خام و همچنین راه‌اندازی خطوط تولید ورق‌های فومیزه پی‌وی‌سی طرح‌دار (امباس) و روکش‌دار به عنوان طرح‌های توسعه شرکت در دستور کار قرار گرفته‌اند. با اجرای این طرح‌ها، یونیفوم، علاوه بر تامین بخشی از نیاز مشتریان در زمینه تنوع محصول و کیفیت مناسب، خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ورق‌های فومیزه پی‌وی‌سی در سطح کشور مطرح می‌‌کند.

مجموعه یونیفوم با تکیه بر کارکنان با انگیزه و نوآور خود با هدف رشد پایدار، رهبری بازار، ایجاد برند قابل اعتماد و تعهد به ارزش‌های اخلاقی و مسئولیت‌های اجتماعی پای در عرصه تولید نهاده است. برای اینکه جامعه، این شرکت را به‌عنوان شرکتی معتبر، پویا، کارآفرین و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی بشناسد از هیچ کوششی فروگذار نخواهد نمود.


برچسب‌ها


ارسال پیام