درباره گروه صنعتی ویسپار:

گرچه گروه صنعتی ویسپارمدت زمان نسبتا کوتاهی را از زمان تاسیس (1386) پشت سر گذاشته، اما با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و باانگیزه در کنار بکارگیری تکنولوژی‌های روز دنیا توانسته است به سرعت جایگاه مناسبی را در بازارهای هدف خود به‌دست آورد. تجهیزات آبیاری تحت برند ویسپار و ورق‌های فومیزه پی‌وی‌سی با برند یونیفوم، شرکت آریا توسعه ماندگار نگین با برند آتمن با حوزه فعالیت بازرگانی مواد پلیمری و مواد اولیه صنایع مختلف، شرکت پایا مهام آریا با نام تجاری کومودو و حوزه فعالیت تولید صفحه‌سنگ و سنگ فرز و شرکت مدیترینن‌کرون با حوزه فعالیت صادرات، شرکت یونیورسیل تولیدکننده مواد اولیه صنعت تایر و لاستیک و در نهایت مدرسه کارآفرینی مک‌تپ از شرکت‌های زیر مجموعه این گروه صنعتی است.

آنچه گروه ویسپار را از دیگر رقبای خود متمایز می‌کند، مسیری است که در آن قدم برداشته و جایگاهی است که برای رسیدن به آن تلاش می‌کند. چشم‌انداز این گروه صنعتی ایجاد زمینی سبز برای فرزندانمان می‌باشد که در کنار تأمین نیازهای مشتری، حفظ محیط زیست، سودآوری و تضمین رضایت همکاران، سعی در دست‌یابی به این مهم را دارد.


درباره ما

درباره ما:

شرکت رویان سرو آذین با نام تجاری یونیفوم یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی ویسپار است که در سال 1394 با هدف تولید ورق‌های پلیمری و تأمـین بخشی از نیاز وارداتی بازار به ورق‌های فــومیزه پی‌وی‌سی پای در عرصه تولید نهاد. این مجموعه با بهره‌گیری از متخصصین و با هدف تلفیق علم و فناوری اقدام به ارائه محصولاتی با کیفیت نمود. یونیفوم همواره می­‌کوشد با به کارگیری دانش تخصصی نه تنها کیفیت محصولات خود را ارتقاء دهد بلکه محصولاتی با قیمت رقابتی روانه بازار کند.

با توجه به اهمیت تدوین طرح توسعه پایدار و متناسب با نیازهای بازار، افزایش خطوط تولید ورق فومیزه پی‌وی‌سی خام و همچنین راه‌اندازی خطوط تولید ورق‌های فومیزه پی‌وی‌سی طرح‌دار (امباس) و روکش‌دار به عنوان طرح‌های توسعه شرکت در دستور کار قرار گرفته‌اند. با اجرای این طرح‌ها، یونیفوم، علاوه بر تامین بخشی از نیاز مشتریان در زمینه تنوع محصول و کیفیت مناسب، خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ورق‌های فومیزه پی‌وی‌سی در سطح کشور مطرح می‌‌کند.

مجموعه یونیفوم با تکیه بر کارکنان با انگیزه و نوآور خود با هدف رشد پایدار، رهبری بازار، ایجاد برند قابل اعتماد و تعهد به ارزش‌های اخلاقی و مسئولیت‌های اجتماعی پای در عرصه تولید نهاده است. برای اینکه جامعه، این شرکت را به‌عنوان شرکتی معتبر، پویا، کارآفرین و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی بشناسد از هیچ کوششی فروگذار نخواهد نمود.


برچسب‌ها


ارسال پیام