همان طور در توضیح ویژگی‌های انواع ورق‌های فومیزه پی وی سی گفته شد این ورق‌‌ها سبک و محکم هستند و همچنین می‌توان بر روی آنها عملیات رنگ آمیزی، سوراخ‌کاری، اره کاری، پیچ کردن و خم‌کاری و… را بدون هیچ گونه آسیبی انجام داد. وجود روکش‌های متنوع رنگی و تکسچردار این ورق‌ها در بازار نیز از مزایای این ورق‌ها است.

ویژگی‌های ورق‌های فومیزه پی وی سی در تبلیغات

نصب آسان و کم هزینه و مقاومت در برابر رطوبت و عدم پوسیدگی نیز از ویژگی‌های برجسته این محصول است. از طرفی همان‌طور که گفتیم سطح ورق‌های فومیزه پی وی سی قابل چاپ و پوشاندن با بافت‌های رنگارنگ مختلف است که می‌تواند در صنایع تبلیغاتی مانند طراحی و ساخت تابلوهای چلنیوم، بیلبوردهای تبلیغاتی، تابلوهای اطلاع رسانی و … مورد استفاده قرار گیرد.

برخورداری ورق‌های پی وی سی از دانسیته یکسان، سطح مات با قابلیت روکش شدن با انواع فیلم‌های طرح چوب، رنگ‌بندی متفاوت، امکان ایجاد تکسچر و موج و براقیت و دیگر خواص موجود، این محصول را به یک پدیده شگرف بدل نموده است؛ که می‌تواند در صنایع متعدد از جمله تبلیغات، ساختمان سازی و ساخت کابینت‌های متنوع و کمدهای منزل، باشگاه، سالن‌های استخر و سونا مورد استفاده واقع شود.

ورق‌های فومیزه پی وی سی در حوزه تابلوسازی به عنوان زیرساز و زمینه حروف برجسته مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی دیگر از پرکاربرترین بخش‌های مورد استفاده از ورق پی وی سی ساخت تابلو راهنما شامل تابلو راهنمای طبقات، تابلوهای راهنمای سالنی، تابلو خروج اضطراری، تابلو بخش‌ها، تابلو اسامی و… است.

همان‌طور که گفتیم ورق‌ فومیزه پی وی سی بخش جدایی ناپذیر حوزه تبلیغات و تابلوسازی است که برای ساخت جایگاه‌های نمایشگاهی، انواع قفسه، پارتیشن، تابلو راهنما، حروف برجسته و زیرسازی کار و مخفی نمودن ابزارها و سیم‌های اضافی به کار می‌رود.

این ویژگی‌ها موجب شده‌ است که ورق‌های فومیزه پی وی سی روز به روز به طور گسترده‌تری برای ساخت قفسه‌های فروشگاه‌، منازل و… و همچنین ساخت المان‌های تزئینی استفاده گردد.

نصب آسان و کم هزینه و مقاومت در برابر رطوبت و عدم پوسیدگی نیز از ویژگی‌های برجسته این محصول است. از طرفی همانطور که گفتیم سطح ورق‌های پی وی سی فومیزه قابل چاپ و پوشاندن با بافت‌های رنگارنگ مختلف است که می‌تواند در صنایع تبلیغاتی مانند طراحی و ساخت تابلوهای چلنیوم، بیلبوردهای تبلیغاتی، تابلوهای اطلاع رسانی و … مورد استفاده قرار گیرد.

ورق‌های پی وی سی در حوزه تابلوسازی به عنوان زیرساز و زمینه حروف برجسته مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی دیگر از پرکاربرترین بخش‌های مورد استفاده از ورق پی وی سی ساخت تابلو راهنما شامل تابلو راهنمای طبقات، تابلو راهنمای سالنی، تابلو خروج اضطراری، تابلو بخش‌ها، تابلو اسامی و … است.

این ویژگی‌ها موجب شده است که این محصول روز به روز به طور گسترده‌تری برای ساخت قفسه‌های فروشگاه‌، منازل و… و همچنین ساخت المان‌های تزئینی استفاده گردد.


برچسب‌ها