تایل‌های سقفی PVC

تایل‌های سقفی که نوعی سقف کاذب به شمار می‌روند، بسیار پر کاربرد بوده و در انواع مختلفی با جنس‌های متفاوتی تولید و عرضه می‌شوند که پر کاربردنرین آنها تایل پی‌وی‌سی است. این محصولات نقش بسیار مهمی در زیبایی ظاهری سقف‌ها ایجاد می‌کند.

هدف از نصب سقف کاذب، ایجاد پوشش برای تجهیزات ساختمانی (مانند لوله‌های آب و فاضلاب و سیم و کابل ساختمان )، عایق صوتی و حرارتی، حفاظت از اسکلت فولادی ساختمان و در نهایت ایجاد سقفی مجلل و با شکوه برای فضاهای مختلف در انواع، طرح‌ها ورنگ‌های متنوع است.

همچنین از این سازه‌ها در دکوربندی سقف منازل، دفتر کار، ادارات، راه روها، ساختمان‌های صنعتی، بیمارستان‌ها، رستوران‌ها، سالن‌های ورزشی، مراکز تجاری، ایستگاه مترو، هتل‌ها، سالن‌های زیبایی و... استفاده می‌شود. این پنل‌های زیبا، علاوه بر تزیین سقف در تقسیم بندی فضاها به عنوان پارتیشن و ساخت لایت باکس نیز استفاده می‌شود.

تایل pvc نقش مهمی در پیشگیری از اتلاف انرژی دارد زیرا گزینه‌ای بسیار مناسب برای عایق کردن فضا در برابر صدا و حرارت است و معمولا در دو ضخامت 8 و 16 میل و با اندازه استاندارد 60×60 یا سایز سفارشی ساخته می‌شود.

از آنجایی که تایل‌های پی‌وی‌سی وزن سبکی دارند، سازنده‌‌های ساختمانی می‌توانند سقف کاذب سبک‌تری استفاده کنند. چرا که برای نگهداری تایل پی‌وی‌سی نیاز به شاسی خیلی قوی نیست و به راحتی قابل نصب می‌باشد.

تایل‌های سقفی پی‌وی‌سی در برابر نفوذ حشرات و مواد شیمیایی مقاوم‌اند. همچنین وزن سبک تایل سقفی، برای جاسازی تأسیسات ساختمانی در پشت سقف کاذب مناسب است. از این تایل‌ها می‌توان بلافاصله بعد از انجام سفت‌کاری ساختمانی استفاده کرد.

از آنجایی که ورق‌های فومیزه قابلیت برش‌پذیری مناسب و CNC شوندگی خوبی دارند، می‌توان طرح‌ها و اشکال متنوعی را بر آنها نقش کرد. از دیگر مزایای این تایل‌های سقفی می‌توان به تنوع ترکیب رنگی آنها اشاره کرد. در تایل سقفی پی‌وی‌سی می‌توانید از پی‌وی‌سی رنگی یا از ورق پی‌وی‌سی روکش‌دار استفاده کنید یا آنها را با توجه به فضای مورد نظر خود رنگ کنید و تایل‌هایی هماهنگ باسلیقه خود، بسازید.


برچسب‌ها

ارسال کننده محتوا


ارسال پیام