برگزاری دومین دوره FAST MBA

برای دومین سال متوالی، تیم منابع انسانی گروه صنعتی پایا با همکاری مک‌تپ از مرداد ماه 1400، اقدام به برگزاری دوره FAST MBA کرده است. این دوره جامع‌ترین دوره در تقویم آموزشی سالانه گروه صنعتی پایا است که تا آبان ماه ادامه خواهد داشت. هدف ما از برگزاری آن، توسعه همکارانی است که عمدتا در رشته‌های فنی و مهندسی و رشته‌هایی جز مدیریت تحصیل کرده‌اند. از طریق چنین آموزش‌هایی است که این همکاران به ‌صورت اثربخش‌تری برای مسئولیت‌های مدیریتی آماده خواهند شد.

حضور اساتید برجسته دانشگاه‌های برتر کشور و ارائه مطالب کاربردی یکی از دلایل علاقه همکاران به حضور در این دوره می‌باشد. در ترم اول این دوره در خدمت جناب آقای دکتر منوچهر نجمی، عضو هیئت ‌علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف برای درس مدیریت بازاریابی و سرکار خانم دکتر عسل آغاز، عضو هیئت‌ علمی دانشکده مدیریت دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای درس رفتار سازمانی بودیم.

ترم دوم این دوره نیز با استفاده از محضر جناب آقای دکتر سید احسان الهی دکتری مهندسی صنایع و سیستم‌ها از دانشگاه مینیسوتای آمریکا برای درس مدیریت عملیات و جناب آقای دکتر بابک یاری دکتری مهندسی صنایع از پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران برای درس مدیریت استراتژیک سپری شد.

برگزاری دومین دوره FAST MBAبرگزاری دومین دوره FAST MBAبرگزاری دومین دوره FAST MBA

منتظر خبرهای بیشتری از این دوره باشید ...


برچسب‌ها